خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 22
بازدید دیروز : 185
بازدید هفته گذشته : 816
بازدید ماه گذشته : 2418
بازدید سال گذشته : 37252
کل بازدید : 80675

مادر مایکل جردن:

بعد از ینکه از تیم بسکتبال دبیرستان به دلیل بی استعدادی اخراج شد،

اومد خونه، در رو روی خودش قفل کرد و برای دو روز گریه کرد.

مایکل جردن:

6 بار قهرمان ان بی ای

4 بار بهترین بازیکن ان بی ای

مایکل جردن,موفقیت,جملات انگیزشی

مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

وبلاگ جملات انگیزشی - sms

نوشته شده در چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 12:44 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات انگیزشی | 288 بازدید
 • []

 • کوله‌ پشتی سفر خود را ببندیم

  از قدیم گفته‌اند که «بسیار سفر باید تا پخته شود خامی».  سفر کردن در واقع گام نهادن در راهی است برای تجربه کردن مکان‌ها و آدم‌های جدید. تاثیرگذارترین وجه سفر همین کسب تجربه‌های جدید و رنگارنگ است. خصوصا در دنیای پرشتاب مدرن  امروز سفر را می‌توان درنگی کوتاه در آشوب هر روزه زندگی ماشینی دانست. درنگی که اگر همراه با تامل باشد می تواند تجربیات بدیع و بی نظیری در اختیار مسافر بگذارد.


  از بقچه و کاروان شتر تا کوله‌ پشتی و هواپیما

  البته پیچیدگی های زندگی امروزی به نسبت دوران سعدی علیه الرحمه که بسیار سفر کرد تا پخته شد ما را ملزم به رعایت نکاتی برای سفر می‌کند که خدای نکرده نه خام بمانیم  نه این که ناگهان بسوزیم. اگر در روزگار گذشته  عده‌ای سالک و عارف بقچه سفر می‌بستند  یا عده ای  تاجر و بازرگان  بار شتر  به کاروان می‌سپردند تا رنج سفر را بر خود هموار سازند این روزها شما به راحتی با بستن یک کوله پشتی می‌توانیم سفر را با کمترین رنج آغاز کنید. سفر از یک سیر و سلوک  سخت که صرفا عده معدودی از مردم قادر به انجام ان بوده اند تبدیل به یک تجربه روزمره عمومی شده است.

  سفر این روزها نیاز به مقدمات و  برنامه ریزی دارد. برای همین ما در سایت کوله‌ پشتی فرصتی را برای همه عاشقان سفر و حتی شهروندانی که شاید خیلی فرصتی برای برنامه‌ریزی شخصی ندارند فراهم آورده‌ایم که به راحتی کوله پشتی خود را برای سفر ببندند و مقدمات سفر خود را فراهم کنند. شاید در گرفتاری‌های روزمره کسانی باشند که عاشق سفر باشند اما فرصت نکنند خودشان برای سفر برنامه ریزی کنند. ما در کوله‌ پشتی این کار را برای آنان انجام می دهیم. 

  کوله پشتی برای تمام فصول

  انواع و اقسام مقاصد گردشگری و دیدنی‌ های ایران و جهان را به مسافران معرفی کرده‌ایم. با معرفی جاذبه‌های مختلف گردشگری اعم از طبیعی و تاریخ و هیجان‌انگیز به فراخور روحیه مسافران حق انتخاب های وسیعی را در اختیار هر کسی قرار داده ایم. از آن جالبت تر  تجربیات مسافران دیگر را با یکدیگر به اشتراک گذاشته ایم. شاید شما با خواندن سفرنامه یک نفر مجذوب شهری که او رفته است بشوید و بخواهید خودتان هم حضور در آن شهر را تجربه کنید. در کنار این ها مقدمات اولیه تدارک یک سفر را در سایت کوله‌ پشتی به زبانی ساده و سرراست برای مخاطبان  توضیح  داده‌ایم.  نحوه تهیه بلیط وسایل حمل و نقل همچون  اتوبوس، قطار، کشتی و هواپیما چگونگی گرفتن ویزا و اجازه سفر به کشورهای خارجی را آموزش داده‌ایم. نکات کلیدی برای یک سفر ایمن و راحت را برای اقشار مختلف  توضیح داده‌ایم. هدف ما این بوده که هر فردی با هر سن و سالی و هر جنسیتی و هر مقدار بودجه ای که در جیبش دارد به راحتی کوله پشتی خود را برای سفر ببندد. در واقع ما در کوله‌ پشتی بر این اعتقاد هستیم که سفر نه تنها نیاز هر انسانی است که درست "حق" هر شهروندی است که بتواند در سال چند باری تجربه سفر را داشته باشد. برای تحقق این "حق" ما نیز به اندازه توان خود تلاش کرده‌ایم.


  ایران خود را ببینیم

  ایران کشوری پهناور با جغرافیا و فرهنگ های رنگارنگ است. این امر فرصتی است برای عاشقان سفر که بتوانند به ایرانگردی بپردازند. ما در کوله‌ پشتی برنامه ریزی کرده ایم که گوشه گوشه زیبایی های طبیعی، انسان ساخت و فرهنگی سرزمین مادری‌مان ایران را به علاقه‌مندان به سفر معرفی کنیم. اقامت در خانه های سنتی و اقامتگاه بوم گردی در  ایران گردی این روزها می‌تواند یک گزینه مناسب برای هرعاشق سفری  باشد. سرزمینی که هم دریا دارد هم کویر هم کوهستان دارد هم جنگل های سرسبز.  سرزمینی با تنوع قومی و فرهنگی بی‌نظیر هر گوشه اش می‌تواند تجربه ای متفاوت برای مسافر پدید آورد.  یکی از اهداف ما در کوله پشتی ایجاد بستری برای تعامل فرهنگی و اجتماعی ایرانیان با هم است. چون براین اعتقادهستیم  که قوام زندگی و وحدت ملی ایرانیان از رهگذر آشنایی با فرهنگ ها و سبک‌های زندگی مختلف اقوام ایرانی می گذرد.

  در طبیعت کم اثر بگذاریم و بیشتر اثر بگیریم

  از طرف دیگر ما در کوله‌ پشتی به طبیعت‌گردی اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. خصوصا در روزگاری که اکثریت شهروندان در شهرهای دود گرفته که جنگلی از آهن و سیمان هستند هر فرصت کوچکی برای پناه بردن به دل طبیعت، اندکی درنگ و آسایش در آن را باید مغتنم شمرد. در کوله‌ پشتی ما به طبیعت‌گردی ارج می نهیم و البته از طبیعت هم پاسداشت می‌کنیم. اصول اساسی طبیعت‌گردی را به مخاطبان آموزش می‌دهیم.  مسافر باید به شکلی در دل طبیعت به سیر و سفر بپردازد که کمترین اثر و ردپا را از خود برجا بگذارد و البته بیشترین تاثیر را از آرامش و زیبایی طبیعت بگیرد. طبیعت‌گردی در واقع اسلوبی دارد که ما در کوله‌ پشتی به شما آموزش می‌دهیم.


  کوله‌ پشتی برای همه

  مخاطبان سایت کوله پشتی تمام کسانی هستند که میخواهند تجربه ای متفاوت از زندگی داشته باشند. کسانی که میخواهند آرام آرام با سفرهایی کهی می کنند از همان مرحله خامی در زندگی با کسب تجربه به پختگی برسند. در یک کلام مخاطبان کوله پشتی تمام عاشقان سفر، ایران و طبیعت هستند. آن هایی که برای داشتن سفری ایده ال و الهام بخش از هیچ کوشی رویگردان نیستند. تلاش ما در این سایت ارتقا فرهنگ سفر در تمامی طوح داخلی و بین المللی   هست. در این راه تعهد تیم کوله پشتی تولید و انتشار محتوای سالم و بی طرف در جهت تامین نیازهای کلیه گردشگران فارسی زبان است. پس با خیال راحت  بیایید با هم کوله پشتی های خودمان را ببندیم وبعد از بازدید از سایت کوله پشتی به سفر برویم.

   

  √ فواد شمس - کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 12:39 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : | 48 بازدید
 • []

 • این جملات را با خود تکرار کنید، حتما جادو می کند...

  • این شمایید که روز خود را می سازید، پس آنها را به بهترین شکل ممکن بسازید. (استیو اسچولت)

  اگر به آفتاب نگاه کنید، تاریکی ها را نخواهید دید. (هلن کلر)

  برای هر چیزی خدا را شکر کنید. اگر فرصت کافی برای تحصیلات عالی نداشتید، خدا را برای داشتن همان تحصیلات ابتدایی شکر کنید. اگر تحصیلات ابتدایی هم نداشتید، برای سلامتی تان شکرگزار باشید. حتی اگر مریض هستید هم خدارو شکر کنید که نمرده اید و هنوز هم فرصت زندگی کردن دارید. (بودا)

  هر روز 1440 دقیقه است. بدین معنی که شما هر روز 1440 فرصت دارید تا تاثیری مثبت از خودتان بر جای بگذارید. (لس بروان)

  هیچ چیزی نمی تواند شما را از حرکت باز دارد، جز خودتان.  شاید بیماری بتواند بدن شما را ضعیف کند اما آیا شما تنها در فیزیک بدن تان خلاصه می شوید؟ اگر پاهایتان از حرکت ایستاد چطور؟ آیا پاهایتان است که زندگی شما را کنترل می کند؟ خیر.. شما بزرگ تر از فیزیک بدن تان هستید. پس هیچ چیز نمی تواند شما را کنترل کند، جز خودتان. (اپیکتت)

  هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم به خودم می گویم که دیروز گذشت، فردا هنوز نیامده، پس فقط امروز را دارم. بنابراین باید آن را به بهترین شکل ممکن برای خود بسازم. (گروچو مارکس)
   
  مثبت اندیشی فقط یک حرف نیست. این رفتار کل زندگی ما را دگوگون خواهد کرد. نه تنها ما، بلکه بر اطراف ما نیز تاثیری مثبت خواهد گذاشت. (هاروی مک کی)

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در سه شنبه 17 مهر 1397 ساعت 12:42 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات برگزیده | 55 بازدید
 • []

 • در سال 1995 من فقط 7 دلار توی جیبم داشتم؛

  و دو چیز رو می دونستم:

  اول اینکه به سختی ورشکست شدم

  دوم اینکه اوضاع همیشه اینطوری نمی مونه...

  دواین جانسون - بازیگر و کشتی گیر

   دواین جانسون,جملات انگیزشی,جملات مثبت,مثبت اندیشی

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 13:00 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات فلسفی | 376 بازدید
 • []

 • دانستن آنچه که نمی دانیم، خود نوع دانش است. احمقانه ترین کار آن است که در مورد چیزی که مطلقا هیچ نمی دانیم طوری رفتار کنیم که گویی همه چیز می دانیم.

  یوستین گردر

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms


  نوشته شده در دوشنبه 26 شهريور 1397 ساعت 11:13 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات فلسفی | 48 بازدید
 • []

 • تلفن پاناسونیک

  محصولات مخابراتی پاناسونیک به خصوص تلفن پاناسونیک، یکی از برند های جذاب می باشد که مورد مقبولیت عمومی قرار گرفته است. این برند و محصولات آن با کیفیت های متفاوت ، قابلیت های مدرن و کارآیی بالا نسبت به برند های دیگر برتری دارد. تلفن پاناسونیک به عنوان محصولی برتر با کیفیتی پایدار و ارتباطی متمایز توانسته نظرات مشتریان محترم را جلب نماید. تلفن پاناسونیک در انواع مختلف تلفن بی سیم، تلفن سانترال و تلفن رومیزی پاسخگوی نیاز مصرف کننده می باشد. طراحی جهانی ، تکنولوژی منحصر به فرد ، سازگاری با محیط زیست از جمله قابلیت های تلفن های رومیزی پاناسونیک می باشد ,اکثر تلفن های رومیزی پاناسونیک دارای صفحه نمایشگر LCD دو سطری و یا سه سطری هستند.

  به طور کلی سه دسته از گوشی های تلفن را میتوان بر روی مراکز تلفن پاناسونیک نصب و راه اندازی نماییم .

  1- گوشیهای تلفن پاناسونیک معمولی:

  از مزایای این گوشیهای تلفن میتوان به قیمت پایین آن نسبت به گوشی های تلفن پاناسونیک اشاره نمود . این نوع از گوشی های تلفن در صورت پشتیبانی از نمایشگر شماره در صورتی که مرکز تلفن پاناسونیک نیز قابلیت نمایشگر را دارا باشد شماره مخاطب را نمایش میدهد . کارایی آنها از گوشیهای استاندارد سیستم سانترال پایین تر بوده و کلیه قابلیتهای سیستم از طریق کد انجام میپذیرد ( به طور مثال برای اخذ خط برای شماره گیری کد 9 )


  2- گوشیهای تلفن پاناسونیک سانترال :

  این نوع از گوشیهای تلفن پاناسونیک ، قیمت بالاتری از گوشیهای تلفن معمولی داشته و دارای عملکرد بالاتری نیز میباشند همچنین قابلیت های مرکز تلفن سانترال از طریق کلید های تعبیه شده قابل استفاده میباشد ( به طور مثال دکمه hold ). این نوع از گوشی های تلفن پاناسونیک خود به دو نوع هیبراید و دیجیتال تقسیم میگردد و تنها بر روی مرکز تلفن سانترال پاناسونیک قابل استفاده میباشند .


  3- گوشیهای تلفن پاناسونیک تحت شبکه :

  این نوع از گوشیهای تلفن پاناسونیک که نسل جدید گوشیهای مراکز سانترال محسوب میگردند دارای دو نوع استاندارد پاناسونیک و استاندارد جهانی SIP میباشند . گوشیهای استاندارد پاناسونیک تنها بر روی مراکز تلفن پاناسونیک کار کرده و از گوشیهای sip میتوان بر روی سایر مراکز نیز استفاده نمود . در صورت پشتیبانی مرکز تلفن سانترال از پروتکل SIP میتوان گوشی سایر برندها را نیز به مرکز نصب نمود ( به طور مثال اتصال گوشی هوشمند به مرکز تلفن سانترال ) . عملکرد این مدل از گوشیها بسته به نوع و مدل متفاوت میباشد .

  مرکز تلفن پاناسونیک و تلفن سانترال پاناسونیک

  امروزه همه شرکت ها با واژه سانترال آشنایی دارند.سانترال به دستگاهی گفته می شود که می تواند در حوزه ارتباطات به شرکت ها کمک شایانی کند. در حال حاضر سیستم مخابرات در حال تغییر و تحول است و شاهد هستیم که محیط های اداری و شرکت های کوچک و بزرگ نیز در حال ارتقاء وضع موجود و تغییر دادن سیستم های خود هستند تا کارایی و قابلیت بیشتری را برای ارائه خدمات به مشتریان داشته باشند . تلفن پاناسونیک

  تلفن پاناسونیک

  دستگاه تلفن پاناسونیک سانترال می تواند با توجه به تعداد خط شهری موجود برای شرکت شما تعدادی داخلی ارائه دهد.

  شرکت پاناسونیک با تولید مراکز تلفنی با ظرفیت های مختلف توانسته نیاز های هر کاربری با هر نوع استفاده ای را مرتفع نماید و آن ها بتواند از بین مدل های این دستگاه ، دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنند. تلفن پاناسونیک یکی از با کیفیت ترین مراکز تلفن موجود در بازار دنیا می باشد.

  تعداد خط های شهری و تعداد داخلی ها با توجه به ظرفیت دستگاه تلفن پاناسونیک سانترال تعیین می شود و انتخاب شما باید با توجه به تعداد خط های شهری و تعداد داخلی هایتان باشد.خوشبختانه پاناسونیک دستگاه هایی با ظرفیت های مختلف طراحی و تولید کرده که می تواند پاسخگوی نیاز های کسب و کار های کوچک و بزرگ باشد.

  چه نوع تلفن پاناسونیک سانترال بخریم ؟

  امروزه دیگر از مراکز تلفن پاناسونیک سانترال آنالوگ خبری نیست و تمامی مراکز از نوع دیجیتال و یا IP میباشند . قبل از اقدام به خرید مرکز تلفن پاناسونیک سانترال شما میبایست تعداد دقیق خطوط شهری و داخلی های خود را معین نمایید . مراکز تلفن پاناسونیک که در حال حاضر پر فروشترین مراکز تلفن پاناسونیک سانترال درکشور ما میباشند دارای ظرفیتی از 8 شماره تا 1024 شماره میباشند و بنابر تعداد داخلیها و امکانات دسته بندی میگردند . پاناسونیک به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه تولید و عرضه محصولات مخابراتی از پیشروان این صنعت میباشد و شرکت ایده آل گستر به عنوان نمایندگی محصولات مخابراتی و اداری پاناسونیک در ایران مفتخر است انواع مراکز تلفن پاناسونیک را با ظرفیتهای مختلف و امکانات بیشمار تقدیم مشتریان گرامی نماید . واحد مشاوره و فروش شرکت ایده آل گستر با بهرمندی از پرسنل کارآزموده همه روزه در خدمت شما عزیزان میباشد تا با شما همراه گریده و بهترین سیستم را با توجه به ظرفیت و امکانات درخواستی به شما ارایه نماید ، همچنین واحد نصب و راه اندازی این شرکت با استفاده از مهندسین دوره دیده آماده میباشد انواع خدمات نصب و پشتیبانی تقدیم شما هموطنان گرامی نماید . مزیت دستگاه های تولید شرکت پاناسونیک نسبت به سایر تولیدات این حوزه در ابتدا قیمت مقرون به صرفه آن است و می توان گفت خوش قیمت ترین مراکز تلفن متعلق به پاناسونیک و مزیت دیگر قابلیت های بی شمار و منحصر به فرد این دستگاه ها است که آن را در بین سایر برند ها برجسته می کند. با استفاده از این دستگاه ها شما می توانید به راحتی تلفن های خود را مدیریت کنید ، صفر یا دو صفر را ببندید و محدودیت های دیگری را برای هر داخلی مشخص کنید. از مزایای تلفن سانترال ارتباط داخلی با دیگر اتاق های داخل سازمان است بدون هزینه تلفن که می تواند هم در هزینه ها صرفه جویی کند و هم هرج و مرج و بی نظمی را بین کارمندان کاهش داد.همه کارمندان برای هماهنگی کار هایشان می توانند با هم تماس تلفنی برقرار کنند.

  قابلیت های دستگاه سانترال:

  مدیریت هزینه ها,گزارش گیری از وضعیت تماس ها,تماس داخلی رایگان,اعمال محدودیت زمان تماس,کنفرانس کردن از طریق تلفن انتقال تماس,برنامه ریزی در چند حالت

  تعمیر تلفن‌های پاناسونیک

  تعمیر تلفن‌های پاناسونیک

  بنابر اعلام مرکز تعمیرات ایده آل گستر، در این میان تلفن‌های پاناسونیک با کیفیت خوب ساختشان، چندین سال است که مهمان منازل و محل کارمان هستند و به تبع آن تعمیر تلفن پاناسونیک همواره از دغدغه‌های استفاده‌کنندگان این محصول است.

  با توجه به استفاده روزمره بالا از تلفن‌ها، با وجود کیفیت بالای آن، این دستگاه‌ها ممکن است بر اثر استفاده نادرست و یا در طول گذر زمان به علت فرسایش دچار اختلال یا خرابی شوند. از رایج‌ترین ایرادات فنی که در تلفن‌های بیسیم می‌توان به سفت شدن کی پد (دکمه‌های شماره‌گیری)، پاک شدن اعداد روی کی پد اشاره کرد.

  شرکت ایده آل گستر، نمایندگی پاناسونیک فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ شمسی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان آغاز و اقدام به واردات کالاهای طراز اول شرکت پاناسونیک کرد. با توجه به وجود گارانتی‌های متعدد و غیر قابل اطمینان، ایده آل گستر برای تمامی محصولات خود یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه می‌دهد.

  تلفن : 02181010 وب : WWW.IDEHAL.ORG

  برچسب‌ها:
  نوشته شده در دوشنبه 26 شهريور 1397 ساعت 11:10 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : | 52 بازدید
 • []

 • رویاهایت را از دست نده

  که اگر رویاها بمیرند

  زندگی، مرغ پر شکسته ای می شود

  که دیگر نمیتواند پرواز کند

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در سه شنبه 20 شهريور 1397 ساعت 12:00 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : | 38 بازدید
 • []

 • هیچ رمزی در کار من وجود نداشت،

  من طرحمرا به 1200 نفر نشان دادم

  900 نفرشان قاطعانه گفتند: نه!

  300 نفر به آن توجه کردند،

  85 نفرشان نظر مثبتی داشتند

  30 نفر از آن ها طرح را جدی گرفتند

  و 11 نفرشان با سرمایه گذاری در طرح من،

  من را مولتی میلیاردر کردند.

  بیل گیتس,جملات انگیزشی,موفقیت

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در دوشنبه 12 شهريور 1397 ساعت 10:00 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات برگزیده | 327 بازدید
 • []

 • به آن چیزی در زندگی دست می یابی

  که شجاعت خواستنش را داشته باشی

  مثبت اندیشی,جملات مثبت

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در دوشنبه 5 شهريور 1397 ساعت 9:30 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات برگزیده | 54 بازدید
 • []

 • از جایی که هستی شروع کن

  از چیزهایی که داری استفاده کن

  کاری رو کهمی تونی انجام بده

  بزرگ فکر کن

  اما میتونی کوچیک شروع کنی...

   

  مثبت اندیشی را چند برابر کنید + x

   

  وبلاگ جملات برگزیده - sms

  نوشته شده در دوشنبه 29 مرداد 1397 ساعت 9:43 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : جملات برگزیده | 42 بازدید
 • []

 • برچسب‌ها: ,
  نوشته شده در دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 18:00 توسط : با مدیریت سوسول ها | دسته : | بازدید


 • سفارش تبليغات
  ساخت وبلاگ رایگان | منزل مبله شیراز | تشریفات عروسی | هوش مصنوعی | طراحی بنر | تور چابهار | آموزش تعمیرات | موشن گرافیک | تخفیف300ماده نانو | فرش کاشان | پاپ آپ نمایشگاهی | دانلود رایگان فیلم | محمد صفرزاده | آموزش تعمیرات برد | چاپ کارت شناسایی | محمد دبیری
  X
  تبليغات